0m
Soru Sahibi
11 Nisan 2015 20:30

baş kontrolü

Merhaba hocam.4ay 20günlük oglum basini tutuyor ama arada sallaniyor kafasi.ozellikle basini yukari kaldirdiginda pat diye one dusuyor.yüz üstü yatiriken kafasini tutabiliyor.oynuyor,guluyor.takibi de cok iyi ama bas kontrolünün tam olmamasi cok üzüyor beni.tesekkurler simdiden

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Dr. Aydan Angay
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları , Çocuk Nörolojisi

Cocugunuzun en yakin cocuk norologu tarafından görülüp değerlendirmesi uygun olur.. geçmiş olsun..

19 Haziran 2015 02:34