9 Mart 2014 02:15

baş dönmesi

merhaba doktor bey ben panik atak hastasıyım 4 seneden beri ve 18 yasındayım çocukluğumdan veri nerdeyse hep kalple ilgilir sorunlar yasadım ama 4 seneden beri ara arya 3 4 ayda bir baş dönemsi krizlerim trutuyordu hatta bir sefer bu yüzden acile bile gitmiştim sikayetim basımın üstünde ağrılar ve baş döönmesi özellikle kafamı yukarı sağa sola döndürdükçe ve başımda bir sersemlikdir bazen etraf değilde ben boşluktamısım gibi ce arada kulağım kötü birşekilde çınlıyor bir danışayım istedim sizce muhim birşeymidir malum panik :(

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Zeki Gökçil
Nöroloji (Beyin ve Sinir Hastalıkları) , Klinik Nörofizyoloji

Merhaba Ömer bey, panik atak hastasıyım diye yazıp sonra şikayetini yazınca ona bağlı düşünülebilir. Yine de yeni başlayan bir yakınma ise Nöroloji uzmanı ile görüşmelisiniz. Geçmiş olsun

9 Mart 2014 11:04