YD
Soru Sahibi
1 Aralık 2017 15:22

Baş çevresi

Hocam baş çevresi ile ilgili bir soru sormuştum cevabınız için teşekkürler. Baş çevresi büyüme hızı şöyle: Doğum 35, 1. ay 37, 2. ay 38, 3. ay 40, 4. ay 41,/ 5. ay 41.5, 6.ay 42.5, 7. ay 43.3. Hocam birde 7 aylık bir bebeğin nörolojik gelişim açısından neleri yapabilmesi gerekir?

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Adnan Ayvaz
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları , Çocuk Nörolojisi

Baş çevresi gelişim hızı iyi ancak yine de bir çocuk doktorunun takibinde olun. Diğer sorunuz ile ilgili olarak media ortamında kişisel ve genel sayfalarda yazdığım yazılardan biri olan çocukların normal gelişim basamakları iceriginde cevabı bulabilirsiniz. Sağlıklı günler dilerim

1 Aralık 2017 15:34