gb
Soru Sahibi
3 Nisan 2015 12:50

baş çevresi ölçüleri

iyi günler hocam benim 18 aylık bir oğlum var boy 80cm, kilo 9.5 ve baş çevresi 43cm doktor acil bir nörolojiye götürün dedi büyük bir sorunmudur ayrıca tedavisi var mı zeka geriliğine neden olurmu benim ve eşimin kafası küçük genetik olabilir mi genetik olursa yine de sorun olur mu yardımcı olabilirseniz çok sevinirim

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Dr. Aydan Angay
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları , Çocuk Nörolojisi

Cocugunuzun pediatrik norolog tarafından görülmesinde yarar var.. tetkik ve muayene bulguları birlikte değerlendirilirse daha verimli olur.. geçmiş olsun

19 Haziran 2015 02:36