KV
Soru Sahibi
13 Temmuz 2017 17:43

baş ağrısı

Hocam merhabalar. 55 yaşlarında bayan hasta. Çok çok şiddetli baş ağrısını haftada iki defa yaşıyor. Deyim yerindeyse gitmedigimiz hastane yaptirmadigimiz tetkik kalmadı. Herşey normal görünüyor. Ne yapacağımızı bilmiyoruz ve çaresiziz. Nasıl bir yol izleye biliriz. Teşekkürler.

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Fethi İdiman
Nöroloji (Beyin ve Sinir Hastalıkları)

İzmir'de olduğunuza göre yüzyüze görüşme ve muayene sonucunda bizzat yardımcı olabileceğime inanıyorum. Dilerseniz sekreterimden randevu alabilirsiniz.

17 Temmuz 2017 15:24