16 Kasım 2015 08:59

bas agrisi

Merhaba doktor bey. Kayinvalidem bas agrusi sikayeti ile doktora gitti ve cekilen tomografi raporunda sol parietal kemik posteriorunda 14 mm boyutunda osteom mevcuttur. Yaziyor bunun aciklamasini yapip beni bilgilendirirseniz sevinirim. Ilginiz icin tesekkurler

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Zeki Gökçil
Nöroloji (Beyin ve Sinir Hastalıkları) , Klinik Nörofizyoloji

Kemikte büyüme, önemli bir durum değil.Takip edilmesi uygun olur. Geçmiş olsun

18 Kasım 2015 21:56