ce
Soru Sahibi
3 Ocak 2017 17:24

BAŞ AĞRISI BOYUN KAYNAKLI

BOYUN-BAŞ AĞRISI DAMAR GERİLMESİ MERHABALAR 7 YILDIR BOYUN BAŞ AĞRISI ÇEKİYORUM SON MR SONUCUMDA SERVİKAL LORDOZ DÜZLEŞMİŞTİR İNTERVERTEBRAL DİSK SİNYAL İNTENSİTELERİ DEJENERASYONA SEKONDOR AZALMIŞTIR C3-4 İNTERVERTEBRAL DİSKİNDE POSTERİORA DİFFÜZ BULGING İZLENMEKTEDİR SUBARAKNOİD MESAFE DARALMIŞTIR C4-5-6 İNTERVERTEBRAL DİSKİNDE POSTERİORE HAFİF BULDING İZLENMEKTEDİR.C6-7 İNTERVERTEBRAL DİSKİNDE POSTERİORA DİFFÜZ BULDING İZLENMEKTEDİR.SUBARAKNOİD MESAFE DARALMIŞTIR.NÖRAL FORAMENLER DARALMIŞTIR. YUMUŞAK DOKULARDA PATOLOJİK SİNYAL SAPTANMADI. MİGREN GİBİ ŞİDDETLİ BAŞ BOYUN KUSMA YAŞIYORUM ÇÖZÜM BULAMADIM.ELLERİMDE GECE UYUŞMA OLUYOR BOYNUMA NÖRAL TERAPİ YAPTIRDIM SONUÇ ALAMADIM.GEÇEN AY ŞİDDETLİ 3 GÜN SÜREN BAŞ BOYUN AĞRISI SONUCUNDA BURNUMDAN KAN GELDİ YARIM SAAT SONRA DURDU BOYNUMDAKİ DAMARLARIN GERİLMESİNDEN ENDİŞE DUYUYORUM YARDIMLARINIZI RİCA EDERİM SAYGILARIMLA

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Dr. Aycan Aydoğmuş
Nöroloji (Beyin ve Sinir Hastalıkları)

Migren baş ağrısı ve boyun fıtığı tarif ediyorsunuz. Her ikisi içinde nöralterapi iyi gelir. Ancak şikayetlerinizin düzelmesi tek bir seansta olmaz. En az 3-4 seans devam etmeniz lazım. Botox uygulamasının faydası çoktur ayrıca yaptırabilirsiniz. Boyun fıtığı açısından da mutlaka fizik tedavi almalısınız.

3 Ocak 2017 23:36