eb
Soru Sahibi
14 Nisan 2015 03:28

Bartholin kisti

Doktor bey merhaba şuan 23 yaşındayım bundan 5 yıl önce bartolin kisti teşhisi koyuldu tedavm yarım kaldı ve daha sonra kendi kendine iki kere patladı ve kanla karışık iltihap gelmesi normalmi doktora gitmeye korkuyorum fakat sürekli akıntılarım oluyor Adanada oturuyorum . Ayrıca ilişkiye girdiğimdede bir yıl boyunca kanama olmadı kızlık zarımda kist patladığında kan gördüm sizce kızlık zarının kanımıdır dediğim gibi doktora gitmeye çok korkuyorum lütfen cevap verin .

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Kamil Kutlay
Kadın Hastalıkları ve Doğum

Burcu hanım merhaba Malesef kızlık zarında anlattıklarınızdan bozulma varmış gibi duruyor. Ama yinede bir muayene olmanızı öneririm.Ayrıca mevcut kanama durumu bartolin kistinizdendir. Bu kadar sık kanama yapması iyi değil onuda tedavi etdirmenizi öneririm.Korkulacak bir durum yok ama biraz sağlığınızla ilgilenmieniz gerekli ! Op Dr Kamil Kutlay Kadıköy Şİfa Hastanesi Tüp Bebek Bölümü Sorumlu Doktoru

15 Nisan 2015 17:03