DN
Soru Sahibi
24 Ağustos 2014 20:33

Bartholin kisti ve gonore bağlantısı

Merhaba 1 yıl önce Bartholin tedavisi gördüm ve gecti ancak o donemde belsoguklugu buna neden olabilir deniyordu bi ihtimal.ihtimal ancak doktorum bu testi yapmadı çok ciddi boğaz ağrıları cektimvajina için antibiyotik verdi ancak geçmedi sonra boğaz ve dilim deki ağrı ve acılar geçti ancak son zamanda ve ara ara kokulu akıntı vajina makatta rkaşıntı düzensiz regl ile ilişkide sonrasında ve esnasinda agrilarim arttı son olarak el bilek ve bacaklarimdan gezen ağrılar var hastaneler bu testi yapmıyor mu. gonore olabilirim ensemde karnim in içinde Isıran ağrılar var bana bu konuda bilgi eder misiniz. şimdiden teşekkürler

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Metin Acu
Kadın Hastalıkları ve Doğum

Merhaba Nilüfer hanım; problemlerinizin anlaşılabilmesi için Vajinal kültür ve idrar kültürü -antibiyogram testi yaptırmanızı öneririm...doktorunuzla görüşerek bu testleri yaptırabilirsiniz.hoşçakalın

25 Ağustos 2014 17:19