DN
Soru Sahibi
8 Haziran 2017 11:19

Bartholin apsesi boşaltılması

Merhaba ben dün barthonik apsesi ameliyatı oldum içindeki sıvı kesilerek boşaltıldı bir dikişlik mesafenin ucunu açık bıraktı doktor ve sonrasına dikiş atıldı. Doktorumla sonradan görüşemedim temizliğini nasıl yapmalıyım ? Banyo yapabilir miyim ? Tentürdiyot yazmış doktorum onu ne zamanlar kullanmalıyım ?

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Kadir Güzin
Kadın Hastalıkları ve Doğum , Jinekolojik Onkoloji Cerrahisi

banyo yapabilirsin sonra betadin ile temizle pet koy

14 Haziran 2017 19:10