BB
Soru Sahibi
20 Şubat 2018 13:03

bağışıklık

hüseyin bey merhaba oğlum 8 yaşında ilkokula başladı çok hasta oluyor bağışıklık sistemi çok düşük hatta buna bağlı olarak Molloskum Kontagiozum oluştu vücudunda bağışıklık sistemi düşük oldugu için kaptıgını soyledi doktorlarımız benim sorum bağışıklık sistemi şurubu hangi aralıklarla nekadar kullanmalıyız biz şuan 3.şişedeyiz kış bitene kadar devam edeyimmi 4.5 şişeyide vereyimmi yoksa keseyimmi bilemedim bana yardımcı olup bilgilendirseniz sevinirim.

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Dr. Hüseyin Üskül
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları

Merhabalar. İlk once çocuğunuz altta yatan gerçek bir bağışıklık yetmezliği var mi, bunun araştırılması gerekli. Eger ki böyle bir durum var ise piyasada bağışıklık şurubu olarak belirtilen ilaçlardan fayda gormeyebilirsiniz. Eğer gerçek bir bağışıklık zaafiyeti yok ise kış dönemi destekleyici ilaçlara devam edebilirsiniz. Kış süresince kullanim sıkıntı oluşturmaz.

20 Şubat 2018 13:17