DK
Soru Sahibi
28 Ekim 2017 22:40

Bağırsak kanseri

Hocam iyi akşamlar kayınbabam yaklaşık bir yıl önce bağırsak ameliyatı 6ay kemotapi gördü ve bizim nisanimizda enfeksiyon kaptı vücudu ve ayrı yetende taş çıktı safra kesesinden 20 günden beri Adana balcalı da yatıyor ve doktor bağırsak yapışması ve diğer sağlık sorunlarından dolayı ümit yok herşeye hazırlıklı olun diyo napacağimizi bilemiyoruz şuan yoğun bakımda ama kendinde konuşa biliyor bilinci yerinde sizden sorum bu durumda iyileşeceksin sizce

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Sezai Leventoğlu
Genel Cerrahi , Proktoloji

Detaylı olarak anlatmanıza rağmen yorumda bulunmak doğru olmayacaktır Kübra hanım. Mevcut tedavi için doktorlarınızın fikirleri daha değerli. Sevgiler... Prof. Dr. Sezai Leventoğlu www.sezaileventoglu.com sezaileventoglu@hotmail.com twitter.com/Dr. Sezai Leventoglu (*** *** ** (Muayenehane Tel & Fax) (*** *** ** (Asistan Dilek hanım mobil tel)

30 Ekim 2017 09:42