BG
Soru Sahibi
9 Ekim 2015 11:11

bagırsak iltihabı

meraba hocam ben uzun süreli karın agrısı çekmekteydm devlet hastanesine gittim.bagırsagımda yara ve iltihaplanma oldugunu sölediler ve özel bi gastroloji polikinligine gitmemi istediler gittim bende yapılan endoskopi sonucu crohn hastalıgı diye bi teşhis konuldu.salofalk.deltacoltril.cipro.imuran zencedgfil.reflor.2 aydır yogun bi şekilde bu ilaçları kullanıyorum.şuan kanamam aynı şekil devam ediyor.ilaçların etkisindenmi bilmiyorum ama saç dökülmesi başladı ani terleme halsizlik aşırı sinir stres başladı yalancı tuvaletimde devam ediyor.doktor aynı zamanda basurumun oldugunuda belirtti.kanamamın ve şiddetli karın agrımın durması için ne yapmam gerekiyor.ilginiz için şimdiden teşekkürler.bu arada dedemde bagırsak kanserinden vefat etti benimde kanser olma riskim varmıdır kanamam siyahlaştı çünkü??

1 cevap
Cevaplar (1)
Doç. Dr. İsmail Şimşek
Romatoloji , Dahiliye - İç Hastalıkları

Gülcan hanım ben romatoloji uzmanıyım mevcut yakınmlarınız için lütfen bir gastroenteroloji uzmanına danışın. www.drismailsimsek.com

9 Ekim 2015 11:14