yt
Soru Sahibi
28 Nisan 2015 22:56

bacaklarımın üst tarafındaki kasları sürekli taş gibi gergin iyileşmek için ne mümkün acaba?

hocam merhabalar üstede belirtiğim gibi benim bacaklarımın üst kısmında sürekli bir gerginlik oluyor gündüzde aynı gecede aynı sanki böyle birşey olcakmış gibi kendeme istemeden bacaklarımı kasıyorum fizik tedaviye gittim huzursuz bacak sendromu dediler nöroloji bölümüne gittim ordada bacaklarıma emg çektiler psikolojik deyip lustral diye bi ilaç kullanıyorum 6 yıl oldu bu hapı sürekli kullanıyorum ömür boyumu kullancam acaba bu ilacı benim rahatsızlığımın gerçek tanısı nedir acaba . Bana yardımcı olabilirmisiniz hocam herşey için şimdiden teşekkür ediyorum.

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Nurdan Kotevoğlu
Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon , Romatoloji (Fiziksel tıp ve Rehabilitasyon)

Merhaba Tefika Hanım, Şikaytelriniz için 6 yıldır Lustral kullandığınız söyelemişsiniz. Bu ilacı size bir dr yazıyor muhtemelen. Ben size tanı konuusnda aydılatıcı bilgi veremem ama bu ialcıı veren dr 'dan bu bilgiyi alabilirsiniz. Geçmiş olsun Dr. Nurdan Kotevoğlu

22 Haziran 2015 12:47