fm
Soru Sahibi
5 Haziran 2015 02:28

Bacak çaplığı

Hocam iyi çalışmalar. Boyum 186 cm. Ancak bacak boyum vücuduma göre uzun. (112 cm) Topuklarımı birleştirince bacaklarım arasında 3 parmak kadar boşluk var. Bu durum beni fazlasıyla rahatsız ediyor. Bu çarpıklığı giderilmesi mümkün mü? Bacağımın üst kısmı kalın alt kısmı ise üste göre ince. Alt kısımda kemikler dışa doğru. Nasıl bir tedavi uygulanmalı? Maliyeti tahminen ne kadardır? İstanbul dışında yaşıyorum. Teşekkürler, iyi çalışmalar.

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Sıdıka Kurul
Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi

Merhaba, Vücudunuzdaki orantısızlığı giyim şekliniz ile telafi edebilirsiniz.Liposuction ve/veya yağ enjeksiyonu size yardımcı olabilir belki.Antepte tıp fakültesinde plastik cerrahi var,muayene olup fikir alabilirsiniz. Selamlarımla Dr Sıdıka Kurul

5 Haziran 2015 16:45