ÖA
Soru Sahibi
23 Aralık 2017 12:14

Bacak ağrısı

İyi çalışmalar Ben 22 yaşındayım. 2 yıllık evliyim. Şuan 7 haftalık gebeyim. Gebe olmadan önce de şimdi de bacaklarım çok ağrıyor. Dahiliyeye gittim B12 eksik diyip iğne verdi. B12 eksiklikliği giderildi halde ağrı devam ediyor. Ağrının kaynağı neler olabilir yardımcı olabilir misiniz. Şimdiden teşekkürler.

1 cevap
Cevaplar (1)

Betül hanım, gebelikte hormonal değişimlerin de etkisiyle ligaman ve kaslarda bir gevşeme olarak altta yatan bir neden varsa bu ağrılar artabilir. Bunun için bir algoloji kliniğine başvurursanız yardımcı olabilirler. Geçmiş olsun

23 Aralık 2017 13:11