bt
Soru Sahibi
25 Şubat 2014 20:04

bacagım dondu baldırlarım düşecek gibi

bacagım dondu sızlıyor eti yere düşecekmiş gibi hissediyorum ne yapmam gerek (acil)

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Sıdıka Kurul
Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi

Merhaba, Doktora ulaşmanızı öneririm.Damar (temiz veya kirli kan damarı) tıkanıklığı önemli.Acil bir durum var ise müdahale edilmesi gerekir.Kalp damar hastalığınız varsa ,sigara kullanıyorsanız mevcut şikayeti önemsemelisiniz. Selamlarımla, Dr Sıdıka Kurul

25 Şubat 2014 20:09