sb
Soru Sahibi
18 Aralık 2013 21:55

BABAMIN AKCİĞER AMELİYATI SONRASI ÇIKAN PATOLOJİ RAPORU HK.

HOCAM BABAMIN GÖĞÜS CERRAHİ AMELİYATI SONUCU PATOLOJİ SONUCU AŞAĞIDA BELİRTİLDİĞİ ŞEKİLDE: İMMÜNHİSTOKİMYASAL ÇALIŞMALARDA KERATİN 7 DİFFÜZ KUVVETLİ POZİTİFDİR. TTF-1 VE NAPSİN POZİTİFDİR. KERATİN 20. CDx2 VE VİLLİN NEGATİFDİR. BU SONUÇLAR HAKKINDA SİZİN GÖRÜŞÜNÜZE İHTİYACIM VAR,YARDIMLARINIZ İÇİN ŞİMDİDEN TEŞEKKÜR EDERİM.

1 cevap
Cevaplar (1)

Sayın Burhan Saka, Tekrar geçmiş olsun dileklerimi sunuyorum. Yanıt vermekte geciktiğim için mazur görün, ama zaman yetişmekte bazen zorlanıyorum. Babanıza sanırım bir yassı epitel hücreli akciğer kanseri tanısı konuş. Ameliyat olamıyorsa radyoterapi en iyi seçenektir. Kemoterapi verilebilir, ama etkisiz kalırsa sakın uzatmayın. Tek başına radyoterapinin kontrolü ciddi anlamda başarılı. Saygılarımla Yavuz Dizdar

30 Aralık 2013 07:37