dm
Soru Sahibi
23 Ağustos 2014 11:55

ayaklarımdaki çokk kaşıntı var ne yapabilirim

merhaba iyi çalışmalar dilerim.sağ ayağımda parmak araları ve tabanımda kaşıntılar var.3kere doktora cıktım .hiç çözüm olmadı.ve iş hayatımda çok sıkıntı yaratıyor.artık ciddi anlamda bunalttı beni.lütfen kullanabileceğim etkili bir ççözüm söyleyebilirmisiniz.krem sprey varmıdır kaşıntı yı cözücek hakıkı derı ayakkabı kullanaıyorım koku,ayaklarımda ıslaklık yok sadece kaşıntı lütfen yardım edin çok teşekkür ederim.kolay gelsin.

1 cevap
Cevaplar (1)

slm görmeden bir şey demek zor mantar olabilir ekzema olabilir bakteriel bir enfeksiyon olabilir muyane olmanız lazım geçmiş olsun

26 Ağustos 2014 11:21