rm
Soru Sahibi
9 Şubat 2017 21:22

Ayak ağrısı

İyi günler Tolga Bey. Ben özellikle uyandığımda etkisi artan ayak ağrısıyla doktora gittim. Yapılan kan testlerinde CRP <0.03 Aso 73 Rf <10 mono 1.0 (referans 0-0.9) yazıyor. CRP ve RF değerlerinde Technical limit over (lower) yazıyor. Tahlil sonucum nasıl bu ağrıların nedeni ne olabilir? Cevabınız için şimdiden teşekkür ederim. İyi günler.

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Dr. Tolga Enver Yücetürk
Romatoloji , Dahiliye - İç Hastalıkları

Günaydın Meltem Hanım, Yapılan tetkikleriniz iltihabi romatizmal hastalıklar açısından normal görünüyor. Ortopedi uzman muayenesi yapılmasını öneririm.

10 Şubat 2017 10:40