kb
Soru Sahibi
12 Mart 2014 19:23

ates ve havale

Merhaba, 3 bucuk yasında bı oğlum var gelısımı iyi 17 kılo 108cm, 2 ay önce yuksek atesten havale gecırdı.. atesın sebebı bulunamadı, bugun tekrar yuksek atesten dra goturdum (39derece) tahlil yapıldı net bı tespit yapılmadı yada bıze soylenmedi.. bı ay sonra tahlilleri tekrar yaptırın dendı..ben olağandısı cıkan değerleri paylasmak ve bılgı almak istıyorum tekrar baska bı dra goturmelımıyım yoksa 1 ay bekleyıp tekrar tahlılmı yaptırmalıyım..WBC 13,6 HGB 35,2 HCT 35,2 PDW 78,1 LENFOSİT % 15,4 GARNÜLOSİT %80,1 GRANÜLOSİT# 10,9 RDW 9,9 özellikle nette lenfositin lösemiyle alakası olduğunda tedirgin oldum.. cok tesekkür ederim. İyi çlışmalar

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. İnci Yıldız
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları , Çocuk Hematolojisi

Çocuğunuzun lökosit ve nötrofilleri yüksbek mikrobik bir ateş geçiriyor hb değeri yanlış yazılmış muhtemelen lösemi ile ilgisi yok

12 Mart 2014 21:09