uh
Soru Sahibi
24 Aralık 2015 17:04

ates sonrasi bacak agrisi

ates sonrasi bacak agrisi hocam merhaba kizim 4.5 yaşında 4 gun once ates basladi süregelen öksürük vardı kulak agrisiyla uyandi kbb dr u ceclor 250 mgbasladi 8 saat arayla 3 defa..ates icin calpol 6 plus ve ibufen dönüşümlü kullandik ates 3.gun dusmeyince agumentin 600 basladik ates dustu genel durumuda iyi fakat ayaklarim agriyo diyerek uyandi dizden asagisini gosteriyor hatta hafif aksadi sabah suan agrisi yok bu bacak agrisi normalmidir hocam?acikcasi ben cok endiselendim...tesekkur ediyorum...

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. İpek Türktaş
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları , Çocuk İmmünolojisi ve Alerjisi

Bu konu benim ilgi alanıma girmiyor.

26 Aralık 2015 19:07