GA
Soru Sahibi
5 Eylül 2017 22:38

Aşılı bir kedinin tüyünü yutunca çocuklar hasta olurmu

Merhaba ben 13 yaşındayım . öncelikle ben scottish fold kedisi sahiplenmek istiyorum ama annem ve babam kedin yüyüsünü yutarsak hasta olucağımızı söylüyo ve karnımızda yumak oluştuğunu söylüyo . ben youtubede bir kedisi olan bir ablaya kedinin düzenli aşılarını olursa bir hastalık olmaz tüyünü yutunca çıkar dider içinden demiş bu doğrumu

2 cevap
Cevaplar (2)

Merhaba, aileniz iç parazit konusunda endişelenmiş, veteriner hekim aşılarını zamanında yaparsa herhangi bir sıkıntı çıkmaz

6 Eylül 2017 08:35
GA
Soru Sahibi

Teşekkür ederim

6 Eylül 2017 10:38

Hayır olmaz

6 Eylül 2017 10:40