df
Soru Sahibi
11 Mart 2014 21:14

aşılar

merhaba hocam 29,03,2010 doğumlu oğlum kreşe başlayacak hepatit a aşısı alıp yaptırdık tek doz bugün. aile hekimliğimiz kaç doz yapılması gerektiğini söylemediler size dönecez kaç doz olacagıyla ilgili dediler.hocam kaç doz olacak ve arasında ne kadar süre olacak? birde su çiçegide geçirmedik onunda aşısını yaptırmak istiyorum önerir misiniz? hepatit a aşısıyla arasında ne kadar süre olmalı... şimdiden teşekkür ederim. saygılarımla...

1 cevap
Cevaplar (1)
Doç. Dr. Canan Kocaman
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları , Çocuk Nörolojisi

Çocuk hekiminize danışınız ben çocuk Nöroloji alanında hizmet veriyorum

11 Mart 2014 21:51