aa
Soru Sahibi
10 Nisan 2013 19:06

araknoid kist

syn. hocam yaklaşık 9 ay önce sol kolum ve yüzümde ki anomali (yüz fonksiyonlarını tam kontrol edememe ve kolda ki uyuşukluk sebebiyle hastahaneye başvurdum MR neticesinde sonuç: posterior fossada retroserebellar mesafede, oksipital kemikte skallopinge neden olan fuziform küçük araknoid kist, sağ lateral ventrikülde varyatif lateral ventriküle asimetri ) çıktı ve doktor beni bişey olmaz diyerek yolladı şuan da şiddetli baş ağrıları çekiyorum ve ciddi anlamda tedirgin olmaya başladım ve yeniden bir MR çektirdim iki MR ında sonuçlarını karşılaştırtacağım lakin hala ikinci MR ın sonucu çıkmadı bana cevap vermeniz mümkün mü acaba benim neyim var .....

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Yılmaz Güler
Beyin ve Sinir Cerrahisi

mr görüntülerini aşağıdaki mail adresine gönderebilirseniz ayrıntılı cevap verebilirim. yilmaz_007@hotmail.com

11 Nisan 2013 19:55