KH
Soru Sahibi
4 Ekim 2015 19:15

Apandisit Şişlik

9 ay önce ameliyat oldum .Ameliyat yerinde sislik vardi ve bazen hareket edince igne batar gibi oluyordu. Bugun yuruyuse ciktim 50dklik ve morardigini gördüm sebebi nedir? Bu araea sislikte ameliyattan 3- 4 hafta sonra oluşmaya basladi. Teşekkürler simdiden

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Sezai Leventoğlu
Genel Cerrahi , Proktoloji

Yara yeri fıtığı tıbbi adıyla insizyonel herni tanımlıyor olabilirsiniz Hasan bey. Bu nedenle bir cerrahi uzmanı tarafından değerlendirilmenizde fayda olacaktır. Sevgiler... Doç. Dr. Sezai Leventoğlu sezaileventoglu@hotmail.com twitter.com/Dr. Sezai Leventoglu (*** *** ** (*** *** ** (Asistan Gül hanım mobil tel) (*** *** ** (kişisel cep)

6 Ekim 2015 09:22