öö
Soru Sahibi
21 Kasım 2015 16:37

apandisit ameliyatı

İyi gunler .Karın ağrısı şikayetiyle gittiğim Gata hastanesinde aynı günün akşamı açık yöntemle apandisit ameliyatı oldum.Ameliyatın üzerinden yaklaşık 10 gün geçti. dikişlerimide pazartesi günü aldıracağım.Benim sıkıntım karnımda şişkinlik olması ve gaz çıkaramama.tabi şişkinliğe bağlı olarakta karın ağrısı yapıyor.Aile hekimine başvurdum oda ameliyat sonrası bunların olması normal bol bol yuruyus yapmalısın dedi.Bunların olması normalmidir yoksa bi hekime başvurmamız gerekirmi.Şimdiden teşekkürler.

2 cevap
Cevaplar (2)
Prof. Dr. Sezai Leventoğlu
Genel Cerrahi , Proktoloji

Cerrahi sonrası barsak aktivasyonunda geri dönüş zaman alabiliyor Özgür bey. Endişelenmeyin. Zaman içinde sıkıntılarınız azalarak kaybolacaktır. Sevgiler... Doç. Dr. Sezai Leventoğlu www.colo-proctology.com sezaileventoglu@hotmail.com twitter.com/Dr. Sezai Leventoglu *** *** ** *** *** ** (Asistan Gül hanım mobil tel) *** *** ** (kişisel cep)

22 Kasım 2015 22:28
öö
Soru Sahibi

Teşekkürler hocam

22 Kasım 2015 22:31
Prof. Dr. Sezai Leventoğlu
Genel Cerrahi , Proktoloji

Sevgiler... SL

22 Kasım 2015 22:49