PN
Soru Sahibi
16 Kasım 2015 18:33

APANDİSİT AMELİYATI

Oncelikle Merhaba ben 2 gün önce apandisit ameliyatı oldum. Fakat ameliyattan çıktıktan sonra Karnım çok fazla şişti dikiş olan yer değil kârnimin tamamı çok fazla şişti. Büyük tuvaletimi su şeklinde yapiyorum ama şişlik hiç geçmiyor nedeni ne olabilir ameliyati yapan doktora sorduğumda yürüyüş yap geçer diyor 2 gündür yürüyorum ama hiç bir degisiklik yok

2 cevap
Cevaplar (2)
Prof. Dr. Sezai Leventoğlu
Genel Cerrahi , Proktoloji

Şikayetleriniz azalarak kaybolacaktır Gizem hanım. Laparoskopik ya da açık cerrahi uygulanmasına bağlı da iyileşme süresi değişebiliyor. Sevgiler... Doç. Dr. Sezai Leventoğlu www.colo-proctology.com sezaileventoglu@hotmail.com twitter.com/Dr. Sezai Leventoglu (*** *** ** (*** *** ** (Asistan Gül hanım mobil tel) (*** *** ** (kişisel cep)

16 Kasım 2015 21:54
PN
Soru Sahibi

Açık ameliyatti hocam fakat benimle aynı zamanlarda ameliyat olan hasta da böyle bir şişlik olusmayinca tedirgin oldum. Yemek yemeğe çekiniyorum daha fazla sismesin diye. Bu ameliyattan sonra böyle bir şişlik oluşması normal midir yani. teşekkür ederim

17 Kasım 2015 13:10
Prof. Dr. Sezai Leventoğlu
Genel Cerrahi , Proktoloji

Beslenme düzeninizin normale geçmesi ve barsak aktivitesinin olağan duruma kavuşması biraz zaman alabilir Gizem hanım. Sabırlı olmanızı tavsiye ederim Sevgiler... SL

17 Kasım 2015 20:34