EE
Soru Sahibi
1 Mart 2015 08:02

Antepsin surup hk

Merhaba Sezai bey, pazartesi tüp mide ameliyatı oldum. Perşembe günü taburcu olurken 4x2 antepsin şurup verildi. Şurubun icinden 10ml ölçü çıktı 4x 20 ml iciyorum ama cok gibi geliyor dogru mu yapiyorum.Fazla ictiysem sakincasi var mi ? Midedeki yara büyük diye mi çok verilmiştir.aliminyum birikimi oluyormus fazla kullanildiginda endiselendim. Dr.uma ulaşamadım. Teşekkür ederim. Saygılarımla.

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Sezai Leventoğlu
Genel Cerrahi , Proktoloji

Doktorunuzla ile görüşmenizde fayda var Emel hanım. Sevgiler... Doç. Dr. Sezai Leventoğlu www.colo-proctology.com sezaileventoglu@hotmail.com twitter.com/Dr. Sezai Leventoglu (*** *** ** (*** *** ** (Asistan Gamze hanım mobil tel) (*** *** ** (kişisel cep)

2 Mart 2015 09:30