MS
Soru Sahibi
12 Şubat 2014 15:56

Annem

Annemın bi hafta once ast 42 ref:0-40,alt:52 ref:0-40 iken 1 hafta sonra alt 125,ast:144,alp:300 ref:*** *** **,ggt:196 ref:<38,sedim .72,ref:0-25.Bir haftadır idraryolu enfeksiyonu gecırıyodu.Ciproxin500mg kullanıyo.Baska ilacı yok.Gastrolojıye gitmiştik sorun yok.Urologa gidin dedi.oda bende sorun yok dedi.Ne yapmamızı tavsiye edersinzi.

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Ayşe Gülşen Hasçelik
Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji

Karaciğer enzimlerinon yüksek olması karaciğerde bir problem olduğunu gösteriyor. Buna en iyi yanıtı verecek kişi gastroenterologtur. Bu enzimlerinon yüksekliğinin nedeninin araştırılması gerekir. Isterseniz üniversitede bir hocaya gidin. Geçmiş olsun.

12 Şubat 2014 18:33