İS
Soru Sahibi
10 Temmuz 2014 04:39

Ameliyat izi nasıl geçer.? geçer mi.?

Merhaba Sıdıka Hanım Ben 31 yaşındayım bundan 17-18 sene evvel sol diz kapağımda iltihap oluştu dr ameliyata aldı hemen ve şu an diz kapağımda 10-12cm büyüklüğünde bir ameliyat izim var bu beni çok rahatsız ettiğinden yıllardır diz üstü hiçbirşey giyemiyorum denize gidince bile sanki herkes bakana bakıyormuş gibi hissediyorum çok utanıyorum bunun bir çaresi var mı çok merak ediyorum yardımcı olabilirseniz gerçekten çok sevinirim çünkü bu benim başıma gelen tek olay değil bir rahatsızlığım daha var ama ondan bahsedemiyorum ağlamaktan kendimi alamıyorum umarım olumlu bir yanıt verebilirsiniz bana şimdiden teşekkür ederim.

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Sıdıka Kurul
Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi

Merhaba, İzi tamamen ortadan kaldırmak olanaksız,daha az fark edilir hale getirmek mümkün olabilir. Topallamıyorsunuz,bir bacak ötekinden ince değil,eğri değil.Sadece iz var.Yaz sonu ameliyat için uygun zaman. Zımparalanabilir,lazer yapılabilir,kesip yeniden dikilebilir.Görmeden bu yapılır,şu sonuç alınır demek mümkün değil. Selamlarımla, Dr Sıdıka Kurul

12 Temmuz 2014 18:35