18 Eylül 2011 21:50

alzaimer süphesi

çok kısa süreli kendimi sanki kaybetme yani hem şuurlu hemde şuursuz gibi bir hal oldu bunun üzerine bir beyin cerrahına gittim ve benden EEG ve beyin tomografisi istedi. sonuçlarda beyinde frontal bölgede hafif derecede atrofik değişiklik saptanmıştır çıktı. doktor bana beynimin küçüldüğünü bunama yani alzaymır başlangıcı olduğunu sadece kitap okuyarak tedavi olabileceğimi ilacı olmadığını söyledi. EEG de bir şey çıkmadı. sayın hocam ben 35 yaşında fizik öğretmeni erkek bir vatandaşım. bu yaşta alzaymır olurmu ve beyin küçülmesi neden kaynaklanır tedavisi varmıdır. çok teşekkür ederim.Selamlar

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Aytekin Akyüz
Nöroloji (Beyin ve Sinir Hastalıkları)

çok iddialı bir tanı ve tedavi tarzı Birnöroloğa muayene olmanızda yarar var

24 Eylül 2011 12:13