yo
Soru Sahibi
7 Şubat 2015 18:38

alt dudagimda cok az his kaybi

hocam meraba ben 16 yaşında bu erkegim genelde boyle durduk yere agzimda salya cogaliyo ver akiyo ama haberim yok uyunca degil uyankikken oluyo ve baskalarinin yannda da oluyo neden oluyo acaba ciddi bi sey varmidir doktora gorunmem gerekirmi.

1 cevap
Cevaplar (1)

merhaba tükürük bezlerinin fazla çalıştığı durumlarda bu sorun karşımıza çıkabilir ancak bunun bir patoloji varlığında olup olmadığını anlamak için oral diagnoz uzmanının muayenesini size öneririm. geçmiş olsun.

10 Şubat 2015 10:47