ÖF
Soru Sahibi
10 Mart 2018 18:25

Alopesi areata

Hocam merhabalar . 3 Senedir alopesi hastasıyım vücuttaki tüm kıllarım dökülüyor. Zaman zaman belli tedavilerle günü kurtardım. Cerrahpaşada sadbe . Başka hastanelerde prp + kortizon vb. lokal ilaçlar da enjekte ettirdim fakat belli bir zaman sonra yine döküldü. Şu an saç bölgem bayağı seyreldi , kaşlarım da seyreldi. Bununla ilgili tedavi yöntemlerinizi öğrenebilir miyim. İstanbulda oturmadığım için ona göre randevu alıp gelmek istiyorum hocam eğer yaptırmadığım birşey ise ve güzel sonuçlar alabiliyorsak gelmek istiyorum.

3 cevap
Cevaplar (3)

18 yaşından büyük olmanız lazım. Xeljanz diye bir ilaç yutuyor, hastalar. ZK

10 Mart 2018 20:59
ÖF
Soru Sahibi

19 yaşındayım. Xelianz sonradan dökülebilir mi ? Ve ilaç ücreti nedir acaba.

11 Mart 2018 10:36

Evet dökülebilir. Devlet ödüyor. Öncelikle görelim. Randevu alın. Cumartesi günleri de bu adresteyim. Özel Levent Polikliniği. Levent İstanbul *** *** **

11 Mart 2018 19:22
ÖF
Soru Sahibi

Cerrahpaşadan randevu alma şansımız var mı hocam size ? Ve birde 18 yaşımı doldurdum üniversiteye hazırlanıyorum , sağlık sigortam yok büyük ihtimalle karşılar mı devlet ?

18 Mart 2018 18:00

Sağlık sigortan yoksa zaten devlet ödemez. Aylık sana maliyeti *** *** ** TL dir. 2 yıl kullanman gerekli.

18 Mart 2018 18:55