AZ
Soru Sahibi
7 Mart 2018 02:32

Alobesi totalis

Mrb hocam bende yaklaşık 12 yıldır saçkîran var en son 1 yıl önce cerrahpaşa da prof.server serdaroğlu yanına geldim biyopsi yaptılar sonuc alobesi totalis cıktı ve bana xeljanz diye bir ilaç yazdi çok da pahalıydı aylık yaklaşık 1500 tl gidiyordu 10 ay kullandım her ay muaneye geldim ama baktım faydası hiç yok bıraktım yani olan o kadar eziyetime ve giden parama oldu. Hocam sizin başka bi tedaviniz varmış bi karışımiş dediğinize göre %90 olumlu sonuç alıyormuşsunuz size danışmak istedim önceden bana biraz bilgi verirseniz çok iyi olur hocam.. şimdiden teşekkürler.

1 cevap
Cevaplar (1)

Karışım ilacın başarısı, %40 civarındadır. 6 ay boyunca her hafta ilaç sürmemiz lazım. Tedaviye cevap alırsak, 1-2 yıl devam eder. Kabul ediyorsanız, randevu alın. Cumartesi günleri de bu adresteyim. Özel Levent Polikliniği. Levent İstanbul *** *** **

7 Mart 2018 16:50