PH
Soru Sahibi
21 Şubat 2016 01:36

Alerjik reaksiyon

Sayın hocam vajinal akıntı abdest bozdugu için vajina girişine bir parça pamuk kullandım. Akıntı pamukta kalsın çamaşıra geçmesin diye ama 1 -2 saat kadar sürede karnıma göbek deligime kadar uzanan bir ağrı ve rahatsızlık hissi oluştu. Çıkardım ama şikayetlerim geçmedi. Arkadaşlar sürekli kullandıklarını hiç bir sıkıntı olmadıgını söylüyorlar. Beni rahatsız eden alerjik bir durum mudur cevaplarsanız çok sevinirim.

2 cevap
Cevaplar (2)
Op. Dr. Fatma Bolkan
Kadın Hastalıkları ve Doğum

Pamuk kullanımı karın ağrısı yapmaz, merak etmeyin. tercihen pamuğun etrafına peçete sarabilirsiniz. Her tuvalete gittiğinizde değiştirirsiniz. Allerji belirtileri pamuğun temas ettiği yerde kaşıntı ve kızarıklık gibi bulgulardır.

14 Mart 2016 16:29
PH
Soru Sahibi

Teşekkür ederim iyi çalışmalar.

15 Mart 2016 17:41
Op. Dr. Fatma Bolkan
Kadın Hastalıkları ve Doğum

görüşmek üzere...

12 Nisan 2016 15:08