KF
Soru Sahibi
22 Şubat 2014 15:48

alerjik astım ve geçmeyen reflü konusunda ne yapabilirim?

merhabalar 1 yıla yakındır 7yaşındaki kızıma sık sık üsye geçirdiğinden ve ağız kokusu olduğundan reflü + alerjik astım teşhisi konuldu(bazı testler yapıldı özel spesifik vs. kuruyemiş,yumurta akına unlu gıdalar.mitelere allerjisiçıktı. )flexotide,lansor,awamys,devamlı kullandık buna ilave lansor yerine gaviscon kullandık. fakat ağızdan su gelmesi ve ağız kokusu bir türlü geçmiyor .yiyecek olarak hemen hemen herşey yasak buna rağmen ilerleyemedik.sizce tedavide nasıl bir yol izlemeliyiz bir de bu yasaklar bir ömür boyu mu sürer.zira bir çocuk için çok zor . cevaplarsanız sevinirim.

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Nihat Sapan
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları , Çocuk İmmünolojisi ve Alerjisi

Muayene ve izlem sonrasında tedavi önerebilirim. Selamlar. Muayenehane te *** *** ** Dr Nihat Sapan

22 Şubat 2014 17:26