11 Mart 2018 14:23

Aktıfmesane

Aktıfmesane saygılar kardesim60yasinda cinsel gücü artırmak için shifahomenin epimedyumlu bitki hapı önerildi bu konuda görüşünüz ne bu durumda sizin onerinize yokmu epimedyumlu bitkisinin zararı varmı tesekurler hocam aşırı aktif mesane var bunun icin antikolinerjik hapı göz hastalığım için kullanamıyorumbana bunun için betmıga onerıldı sızın onerinizyokmu bitkisel olarak biter çikolata 2kare yiyorum zarari varmi betmıgayı aile doktoruDr yazabılırmı Gizle Gizle Gizle 0 Gizle

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Burak Sivaslıoğlu
Üroloji , Androloji

betmiga aile hekimi tarafından yazılınca sgk tarafından ödenmez diye hatırlıyorum. betmiga ile ilgili dr unuz gerekli değerlendirmeyi yapıp uygun tedavi planlamasını yapmıştır. cinsel gücü artırmak için bitkisel ürünler isteğe bağlı kullanılabilir, ancak önerim hekiminizin uygun gördüğü tedaviyi uygulamak diye düşünüyorum. çikolata yemenizde zararlı bir durum yok.

11 Mart 2018 14:54