OB
Soru Sahibi
26 Haziran 2016 18:26

aksesuar meme

Doktor bey iyi aksamlar 26 yasindayim 4aylik bebegim var emziriyorum ilk aylarda mastit oluyodu gogsumde ara ara suan 4aylik olmasina ragmen tekrar sol gogsumde koltuk altima dogru ceviz buyukligu kadar bazen dahada sisen bir yuvarlak sert birsey beliriyor aniden cikiyor ve cok agrili ne yapmam gerekiyor gecmesi icin bugun sol gogsumun kahverengi kismi ilk kez serlesti cok agri var bebegim herzaman mastit olsamda o gogsumden emziriyordum simdi bir iki cekiyor agliyor istemiyor pompayla cektriyorum ama 30 ml anca cikiyor bunun icin onceden genel cerraha gorundum aksesuar meme oldugunu soyledi ve kist varmis emzirmeden olabilir denildi iki ay sonra tekrar kontrol denildi sizede danisip yorum almak istedim buarada bebegimi surekli saat basi emziriyorum tesekkurler

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Erhan Reis
Genel Cerrahi , Cerrahi Onkoloji

Aksesuar meme dokusu lohusalık döneminde bu tarz şikayetlere neden olabilir. Meme ve aksilla( koltuk altı) ultrasonunuz ve muayene bulgulsrına göre tedavi planlanmalı. Geçmiş olsun

29 Haziran 2016 12:40