oa
Soru Sahibi
12 Ocak 2017 14:00

Aknetrent ve rosacea

Merhabalar hocam 20 yaşındayım uzun süredir yüzümde geçmeyen kızarıklıklar vardı gül hastalığı tanısı konuldu 1 ay advantan roza jel rupafin ve biteral kullandım. 4 gun once muayene oldum ve aknetrent yazıldı. Sizce ara sıra(stresli bir ortamda) kızarmalar yaşayan akne teşhisi konmayan gül hastasi birinin bu ilacı kullanmasi dogru mu ? 3 gündür kullanıyorum 10 mg sabah 20 mg aksam olmak uzere henuz bi sorunla karşılaşmadım ayrıca yüzüm de normal ve kuru arasinda excipial lipo emulsiyon yazildi gunde 1 kez kullanmam soylendi bunu simdi kuruma belirtileri yokken 2 gunde 1 kullansam olur mu burun bolgem yaglanip siyah nokta veya akne oluşmasından korkuyorum da.. Şimdiden teşekkürler iyi çalışmalar

1 cevap
Cevaplar (1)

Cnm tetavi altında olduğunuz için bunlara yorum yapmam hem doğru değil, hem etik olmaz.

12 Ocak 2017 17:46