am
Soru Sahibi
29 Eylül 2017 16:37

aknetrent saç dökülmesi

hocam merhaba 21yaşında bayanım üniversite son sınıftayım 25 temmuz 2017 de 10 mglık30 kapsül halinde aknetrent kullandım toplam bir ay süreyle ilacı bırakalı bir ay oldu ancak bu süre içinde çok yoğun saç dökülmem oldu doktoruma tekrar gittim ve bnden tam kan sayımı b12 guatr tahlilleri istedi hepdi temiz çıktı sadece hp biotin 5 mglık olanı verdi ve max derma saç bakım yağını verdi ancak saçlarım hala çok yoğun olarak dökülüyor çok çaresizim bölüm birincisiyim ancak okuluma gidemiyorum psikolojim çok bozuldu aknetrentin etkisi vücuttan ne zaman atılır ve saç dökülmem ne zaman durur bu ilaçlar iyi gelir mi yardımcı olursanız çok sevinirim.

2 cevap
Cevaplar (2)

merhabalar,aknetrent ilacı saç dökülmesi yapabilir.İlacı bıraktıktan 40-60 gün sonrasına kadar ilaç vucutta kalabilir.Sonrasında ilaç vucuttan tamamen atılıdığında yan etkileri ortadan kalkar ve dökülen saçlar yeniden çıkmaya başlar.Sevgiler

30 Eylül 2017 17:53
am
Soru Sahibi

Hocam çok teşekkür ederim

1 Ekim 2017 19:43

rica ederim.geçmiş olsun.

20 Ekim 2017 18:01