CA
Soru Sahibi
6 Aralık 2013 13:17

akne rozasea lazer tedavi

iyi gunler. iyi gunler hocam. benim yuzumde 2.5 senedir kızarıklık şikayetim var. sürekli elmacık kemiklerimin olduğu bölge kırmızı duruyor. soguk ve ya sıcakta hatta bazen hiç sebep yokken ateş basıyor ve o bölge daha da kırmızı hale gelip yanıyor. gittiğim 3 doktor da rozasea dedi son gittiğim doktor roza jel verdi ama çok daha kotu sanki durumum. ben sunu öğrenmek istiyorum. lazer tedavisi olabilmek için damarların çok belirgin mi olması gerekiyor? ben doktora olmak istediğimi söyledim fakat damarlar çok belirgin değil dedi.

1 cevap
Cevaplar (1)

sistemik retinoid tedavisi ile durumunuzun büyük kısmı çözülebilir. bunun için yakından güvendiğiniz bir dermatolog tarafından incelenmeniz uygundur.

6 Aralık 2013 16:09