ÖN
Soru Sahibi
19 Mayıs 2018 11:20

Akciğer nodülü

NÖ *** *** ** yaşındayım.1yıl önce yapılan bt çekiminde akciğerde nodül saptanmadı yazıyordu.2018 mayıs ayındaekilen BT de 9mm'lik fibronodüler dansite izlendi.Sekel parankimal nodürülite lehine yorumlanmıştır.Alt lob superior segment düzyinde daha küçük boyutta 3 mm'lik nödürilite sekel oarankimal nödürilite lehine yorumlanmıştır. Saygılar

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Dr. Gürkan Ertuğrul
Göğüs Hastalıkları , Tüberküloz, Allerjik Hastalıklar

Sayın ÖZBEK, Neden ac bt si çektirildiğinizi anlayamadım. Ancak her iki BT nin birlikte uygun bir merkezde karşılaştırılıp karar verilmesi uygundur. Saygılarımla

23 Mayıs 2018 12:20