24 Aralık 2015 23:58

akciger ca

izmirde yasiyoruz sizi tv ve internetten takip ediyorum.annem c34-9 tani konulamadi kime gidecegimizi sasirdik acaba bosyeremi kt aliyor yanlis tani mi konuldu suphe ediyoruz lutfen yardimci olurmusunuz.. gittigimiz dr lar yeterli aciklama yapmiyor karacigerden alinan biopsi kesin sonuc demiyor safra yollari ca olabilir diyor dr soru soramiyoruz icimize sinmiyor kt verip yolluyorlar sonrasi annem cok aci cekiyor size cok guveniyorum tahlillerimizi iyi yorumlayip bize yardimci olabilecek sizin gibi durust Bi dr onerebilirmisiniz? bitkisel takviyede kullaniyoruz 10 aydir cok cekiyor annem bizde perisaniz tesekkur ederim

1 cevap
Cevaplar (1)

Sayın Özlem Akman, Geçmiş olsun dileklerimi sunuyorum. Doktorlar bu durumda nasıl olsa bir şey yapılamaz diye kemoterapiye devam yolunu izliyor ve bu da hastayı olumsuz etkiliyor. Siz de bana yavuz.dizdar@gmail.com adresinden yazın, hastanın geçmişini detaylı anlatın. Saygılarımla Yavuz Dizdar

31 Aralık 2015 11:10