16 Nisan 2018 12:54

Ağrılarım var

Merhaba dr bey ben Mihriban taşkın 2013 yılında karpatel sendromu adı altında ameliyat oldum ama dr kendi insiyatifi altında bütün sağ koluma uygulanmış ameliyat çünkü el bilekte sıkışma herhangi bir sinir sıkışması göremediği gibi kolda aramış sıkışma ama ameliyattan sonra hiç kendimi toparlatamadım ellerimde kollarımda halsizlik güç kaybı duyu kaybı her iki kolumdada çok zor durumdayım en sonunda Pollyneurapati teşhisi kondu kendim yurtdışında yaşıyorum ameliyat burda oldum zaten belimde ağır ağrılar vardı bacağıma ayak bileğime ve ayağımın altına kadar uzuyor ağrılar dayanılmaz acı fibromijalgi kronik Ağrı dediler artroz kolumda ve belimde n yapıyım bilmiyorum şeker kolestrol normal n yapmam gerek hiçmi çaresi YÖK ilaçlarım var gabapentin ve ağrı kesiciler glukosrmin kendim alıyorum tşk muayene ücretiniz n kadar acaba tşk

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Kerem Bıkmaz
Beyin ve Sinir Cerrahisi

Merhaba, çekilen filminiz ile birlikte klinik muayenenizi görmem uygun olacaktır.Geçmiş olsun. Klinik numarası:*** *** ** numaradan randevu alabilirsiniz.

19 Nisan 2018 10:25