Öİ
Soru Sahibi
22 Mayıs 2018 12:16

Ağızdan Burundan kan

Herkese iyi forumlar ben 19 yaşında biriyim 10-11 aydır ağzımdan burnumdan(sıklıkla burun)kan gelmekte. Bu zamana kadar doktora gitmedim çünkü gerçekleri görmek istemedim.Doktora gitmeyekarar verdim ama kötü bi'şey varsa eğer ailemi veya yakınlarımı üzmemek için onlardan habersiz gidicem sizden ricam bana cebimden ne kadar çıkacağanı söylemeniz.Biliyorum kesin bir hesap kitap yapamazsınız ama ortalama ne kadar çıkacağını bilirsem ona göre tedarikli giderim.

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Dr. Tolga Enver Yücetürk
Romatoloji , Dahiliye - İç Hastalıkları

Geçmiş olsun İdris Bey, Sorunuz benim branşımın dışında. Bu nedenle ilgili hekime, hatta maliyet analizi hekimin konusu olmadığı için hekimin çalıştığı kurumun muhasebe, laboratuvar vb bölümlerine danışmalısınız.

23 Mayıs 2018 11:44