öS
Soru Sahibi
28 Şubat 2017 11:23

Agız kokusu

İyi günler Semih bey benım agız kokusu sorunum var dişlerımde bir sıkıntı yok 2 çürük vardı yaptırdım ama devam ediyor hiç geçmıyor yemek yerken bıle kokuyor kendı agız kokumu alıyorum bunun bi çözümü varmıdır

1 cevap
Cevaplar (1)
Dr. Dt. Semih Demircioğlu
Diş Hekimi , Diş Protez Uzmanı

Diş taşlarınız ve dişeti sağlığınızı gözden geçirtmenizde fayda var. Periodontitis dediğimiz dişeti hastalığı ağız kokusunun ilk nedenidir. Ağız kokusu çeşitli başka nedenlerle de oluşabilir, mide kaynaklı ve diğer iç organlardan kaynaklı ağız kokuları da sorgulanmalıdır. Geçmiş olsun

28 Şubat 2017 20:35