yg
Soru Sahibi
18 Ocak 2017 14:34

adetin çok açık ve az olması

Hocam. Benim adetim bir gün gecikti. Normalde cok kan gelir ve koyu olurdu. Şimdi ise açık renkli ve az miktarda pıhtılı geliyor. Adet gunumde hiç şaşmazdı. Eşimle geri çekme yöntemiyle birlikte oluyorduk. Böyle olmasının bir sebebi var mı sizin aklınıza gelen.

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Tufan Bilgin
Kadın Hastalıkları ve Doğum , Jinekolojik Onkoloji Cerrahisi

Biraz bekleyin. 3-5 gün içinde adet olmazsanız gebelik testi yaptırın.

18 Ocak 2017 16:37