yy
Soru Sahibi
3 Ekim 2013 05:04

acill

merhaba sıdıka hanım ben 33yaşındayım ve manisada oturuyorum 7senedir neropati rahatsızlılığım var sol bacağımda his ve güç kaybı var ve şuan sağ bacağıma ve kollarımada vurdu.Rahatsızlılığımdan dolayı her iki bacağımda şişmeler var ve ağrı yapıyo noroloji uzmanına gittiğimde doktorun bana demesi yağlar dokudan kopmuş estetik cerrah tarafından şırınga yada yararak yağların alınması yönünde eşim akbank çalışanı özel sigorta var fakat banka estetiği ödemiyo şu durumdada ücreti karşılıyacak durumum yok sizden ricam bana yardımcı olmanız yol göstermeniz istanbul çok uzak bana ama manisa yada izmirden bi arkadaşınız varsa beni yönlendirecek oraya gidip konuşmak isterim aslında birkere dahi olsa görülmek istyiorum lütfen yardımcı olun bana ağrılarıma dayanamıyorum çok rahatsız ediyo beni şimdiden tşk ederim :(

2 cevap
Cevaplar (2)
Prof. Dr. Sıdıka Kurul
Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi

Merhaba, Lipodistrofi teşhisiniz mi var.Nöroloji uzmanı ağrıların yağ birikimine ait olduğunu bildiren rapor yazar ve heyete girerseniz SGK öder diye düşünüyorum.Manisa'da Celal Bayar Tıp Fak da plastik cerrahi var,muayeneye gitmenizi öneririm,ancak nöroloji uzmanının plastik cerraha sevki önemli. Sevgilerimle, Dr.Sıdıka Kurul

6 Ekim 2013 00:27
yy
Soru Sahibi

merhaba sıdıka hanım öncelikle cevabınız için çok teşekkür ederim.Ben en son istanbul anadolu hastanesinde bakıldım 2ay önce EMG çekildi ve noroloji doktorum sadece sözle plastik cerrahına gitmem gerektiğini söyledi demek bi rapor yazması gerekiyo peki tekrar manisada noroloji uzmanına giderim ama heyet demişsiniz heyet çıkarsa bankayla ilgili değil herhalde dimi? çünkü ben hiç üniversite hastahanelerine gitmedim affınıza sığınarak heyet nedir bilmiyorum heyete girersem ücret ödemiyorum öylemi demek oluyo acaba? kusura bakmayın sizden iyice bilgi alıp bilgili bi şekilde doktora gitmek istiyorum çünkü hep umutlanıyorum bi şekilde umutlarım suya düşüyo. lütfen tekrar cvp yazarsanız size minnettar olurum şimdiden tşk ederim

9 Ekim 2013 03:23
Prof. Dr. Sıdıka Kurul
Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi

Merhaba, Ağrıya sebep olan anormal yağ birikimi ise ve bu tam teşekküllü bir hastanenin sağlık kurulu raporu ile doğrulanırsa ameliyat ücretinizi SGK karşılayabilir belki.Siz Celal Bayar Üniv.Tıp Fak Plastik cerrahi Kliniğine başvurun. Selamlarımla, Dr.Sıdıka Kurul

9 Ekim 2013 12:02