17 Eylül 2014 14:07

Acil yardım lütfen

Merhabalar doktor hanım ben 34+4 günlük hamileyim size sorum bana 50 mg şeker yüklemesi yaptılar onda en yüksek 140 olması gerekirken benim 156 çıktı ve 100 mg şeker yüklemesi yaptılar onda hepsi normal çıktı bir problem yok dediler 24. haftada bu iki seferdir yapılan tahlillerimde açlık şekerim birinde en az 74 olması gerekirken benim 73 çıktı normal dediler benim bugüm yaptırdığım sonuçda ise yine en az 74 olması gereken değer 66 çıktı yemek yedim 2 saat sonra tokluk şekerime baktılar o normal bu durum bebeğim için risk oluşturur mu çok tedirgin oldum hipoglisemi mi gelişiyor acaba diye tedirgin oldum yardımcı olursanız çok sevinirm teşekkürler

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Ayşe Darama
Kadın Hastalıkları ve Doğum , Jinekolojik Onkoloji Cerrahisi

Merhaba risk oluşturmaz artık test yaptırmayın şekerden fakır beslenin diyetisyenle beslenmenizi ayarlayın yeterlidir

17 Eylül 2014 16:56